پرسش های متداول

- آیا برای خرید ، حتما باید در سایت عضو باشم؟

خیر ، برای ثبت سفارش و خرید از سایت ، الزامی در عضویت در سایت نیست ، شما میتوانید بصورت کاربر مهمان خرید خود را انجام دهید ، اما با عضویت در سایت از امکانات بیشتری مانند :وضعیت فعلی سفارش ، کد رهگیری مرسوله پستی ، مشاهده تاریخچه سفارش ها و دیگر امکانات بهره مند شوید.


- چگونه سفارش پستی خود را پی گیری کنم ؟

با مراجعه به صفحه اصلی سایت در کنار نماد اعتماد روی تصویر " رهگیری سفارشات پستی "کلیک کنید و در فرم باز شده نام و نام خانوادگی و شماره موبایلی که با آن سفارش را ثبت کرداید را وارد کرده و روی دکمه ی " نمایش شماره مرسوله " کلیک کنید.

در صورت صحیح بودن اطلاعات ، کد 24 رقمی مرسوله پستی به شما نمایش داده می شود . این کد را درهمین صفحه در قسمت سامانه رهگیری مرسولات پستی وارد کرده و با کلیک روی ذره بین زرد رنگ، وضعیت دقیق سفارش خود را مشاهده نمایید.


- آیا تمام کالاهای کادوپیچ دارای گارانتی و یا مهلت تست سلامت فنی و اصالت هستند ؟

تمامی کالاهای کادوپیچ یا  دارای گارانتی مربوطه بوده یا شامل مهلت تست سلامت فنی و اصالت کالا از 24 ساعت تا 7 روز ( بسته به نوع ایراد و مشکل فنی یا نوع کالا ) می باشند. 

لطفا جهت دریافت اطلاعات کامل به  صفحه  شرایط و قوانین کادوپیچ مراجعه کنید.- چقدر طول میکشد کالا بعد از ثبت سفارش به دست من برسد ؟

طبق اعلام اداره پست، مرسولات پستی بین 48 تا 72 ساعت کاری تحویل خریدار خواهند شد.


- آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. سفارشات شما در روزهای کاری و در زمان کاری به سرعت رسیدگی و پردازش خواهند شد.

 

- شرایط بازگرداندن وجه کادوپیچ چیست ؟

در صورتی که کالایی مشمول مهلت تست فنی یا اصالت کالا باشد و توسط بخش فنی کادوپیچ، دارای ایراد یا مشکل فنی غیرقابل رفع تشخیص داده شود، کالا مرجوع و وجه مشتری در اسرع وقت بازپرداخت خواهد شد.

لطفا جهت دریافت اطلاعات کامل به  صفحه  شرایط و قوانین کادوپیچ مراجعه کنید.


 

- چگونه میتوانم از کد تخفیف استفاده کنم ؟

در بعضی مواقع بصورت دوره ای و مناسبتی کد تخفیف از طرف فروشگاه به مشتریان ارایه میشود در هنگام خریدبا وارد کردن کد تخفیف ، تخفیف شما روی فاکتور شما اعمال می شود.

 

- در صورتی که کالای مورد نظر من ناموجود بود ، چگونه از موجودشدن آن مطلع شوم ؟

در صفحه محصول، در صورت موجود نبودن محصول، روی دکمه سبز رنگ " به من اطلاع بده "  کلیک کنید و نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید، در صورت موجود شدن محصول ،برای شما پیامی مبنی بر موجود شدن محصول مورد نظر به ایمیل و شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.


- آیا ممکن است پرداخت اینترنتی من ناموفق و مبلغ از حساب من کم شده باشد ؟

گاهی ممکن است که چنین اتفاقی بیافتد اما ظرف مدت ۷۲ساعت به حساب شما بازگردانده خواهد شد شماره تراکنش ناموفق شما قابل پیگیری میباشد .

 
تماس با ما :
021-33443229